Wróć na: Styczeń

Tekst Kornelii – laureatki w konkursie Dzieci lubią metki

(1) Dodaj komentarz

Napisane 02.01.2014 przez

Tekst Kornelii – laureatki w konkursie Dzieci lubią metki


Śpiworek do spania Snoozebaby jest produktem, który pomógł mi i mojej córeczce w zapewnieniu spokojnego snu. Jako noworodek moja córeczka spała w nocy w miarę spokojnie, problemy zaczęły się na przełomie 4 i 5 miesiąca jej życia. Ponieważ od początku była bardzo aktywnym i energicznym dzieckiem już wtedy nauczyła się pełzać, przemieszczać z miejsca na miejsce i wstawać z podparciem w łóżeczku.

I wtedy tez zaczęły się nocne pobudki z krzykiem, niczym praktycznie nie dało się dziecka uspokoić. Mleka nie chciała, śpiewanie, kołysanie nie pomagało. Przeszukiwałam fora internetowe w poszukiwaniu informacji, czym mogą być spowodowane te nagłe nocne pobudki. Gdzieś natrafiłam na artykuł, w którym specjalista od dziecięcego snu twierdził, że problemy ze snem (zasypianie, sen przerywany) mają w głównej mierze dzieci aktywne - te, które szybciej od przeciętnych rozwijają się motorycznie. Ich mózg pracuje na zwiększonych obrotach, więcej chcą niż mogą i w czasie snu to wszystko odreagowują, dochodzą do tego bujne sny. Jak się obudzą i np. wstają zostaje wydzielany hormon powodujący rozbudzenie i powstaje problem z ponownym zaśnięciem. Specjalista polecił w takich przypadkach zastosowanie do spania specjalnych śpiworków. Dziecko ma możliwość ruchu, ale jest w pewien sposób ograniczone, aby właśnie nie wstawało i rozbudzało się.

Śpiworek Snoozebaby zakupiłam i działa rewelacyjnie. Każdej kolejnej nocy było coraz lepiej, teraz obie śpimy już spokojnie. Śpiworek mogę z czystym sumieniem polecić każdej mamie, która boryka się z podobnymi problemami. chyba nie ma takiej mamy, która by nie wiedziała co to jest nieprzespana noc. Śpiworki polecam każdej mamie, która chciałaby ograniczyć nocne wstawanie do dziecka w celu sprawdzenia czy jest przykryte kołderką. Raz założony śpiworek i mamy spokój całą noc.

Śpiworki Snoozebaby dodatkowo maja ta zaletę w porównaniu do innych, że są wykonane z bawełny 100% oraz mają wszyte metki, co uspokaja
dziecko i wycisza je przed snem. Mają ładne, miłe oku kolorki i są fajne w dotyku.


Śpiworki z metkami Snoozebaby dostępne są w Sklepie Mądra Mama

Leticia

2014-01-20

Bardzo fajny artykuł, spróbuję zastosować się do tych rad, gdyż mam podobny problem ze snem mojego synka.

    Dodaj komentarz

    Autor*

    Wpis*
    Skomentuj