Wróć na: Sierpień

Wyniki Konkursu Poznaj Mądrą Mamę

(+) Dodaj komentarz

Napisane 25.08.2013 przez

Nareszcie udało nam się przeczytać wszystkie maile z odpowiedziami konkursowymi. Po burzliwych dyskusjach ostatecznie wybraliśmy 10 naszym zdaniem najciekawszych wypowiedzi. Postanowiliśmy wyróżnić też dodatkowo niektóre wypowiedzi i obdarować ich autorów kodami rabatowymi do Mądrej Mamy.

1 miejsce – gryzak, butelkę i smoczek Suavinex oraz 20 % rabatu otrzyma Joanna. Jej wypowiedź nas wzruszyła do tego stopnia, że chętnie opublikowalibyśmy ją w całości. Oto jeden z fragmentów:
Mama nie ukończyła studiów, nie czytała poradników i książek, nosiła i nosi w sobie pewną Mądrość Życiową, która ją charakteryzuje i którą nas karmiła, zawsze powtarzała, że „nie trzeba się martwić, jakoś to w życiu przecież będzie”.
I dzisiaj myślę, że Mądra Mama to taka, która obdarza swoje dzieci miłością i dobrocią jakie w sobie nosi i daje dzieciom to co ma w sobie najpiękniejszego, a nie to co może kupić i co oferuje dzisiejszy świat. Uważam, że dzisiejsze Mądre Mamy nie mogą dać się zwariować dzisiejszemu światu i nie mogą zapominać o podstawowych wartościach jakie powinny przekazać swoim dzieciom. Mądra mama charakteryzuje się ogromnym sercem i niekończącą się dobrocią, którą obdarowuje cały świat. Mądra Mama to moja Mama. Chciałabym być kiedyś taką Matką dla moich dzieci.


2 miejsce – butelkę i smoczek Suavinex oraz 20% rabatu otrzyma Helga – jej wypowiedź nas bardzo rozbawiła, również chętnie opublikujemy całość.
Mądra mama jest jak:
-Perfekcyjna Pani domu-ogarnia wszystko nie otrzymując korony
-Magda Gessler- gotuje niczym restauracja, a i tak zdarza się, że dziecko nie weźmie tego nawet do ust

itd.

3 – 10 miejsce – butelkę i smoczek Suavinex oraz 15% rabatu otrzymają:
Aleksandra: Mądra Mama… dba nie tylko o dziecko, ale i o siebie, bo to pomaga im zachować jej zdrowy rozsądek i dobre samopoczucie. Wypielęgnowana mama od czasu do czasu oddająca się swojemu hobby to szczęśliwa i dobra dla swego dziecka mama!

Anna: Mądra mama (łac.Nulla rutrum) Osoba o szczególnej inteligencji, posiadająca potomstwo. Szczególnie uzdolniona pod względem opieki i wychowania dzieci

Joanna: Mądra mama nie zabroni dziecku paprać się w błocie, bo wie, że dziecko jest albo czyste, albo szczęśliwe. Mądra mama pamięta też, że sama kiedyś była dzieckiem i pamięta poobijane, i pozdzierane kolana, dziurawe spodnie i  dziurawe rajstopy.
 
Marta: Mądra mama to taka, która wie, że jej dziecko nie musi być takie jak inne dzieci. Chciałabym wiedzieć, że jestem mądrą mamą...

Mateusz – tata Jasia: Mądra mama powinna charakteryzować się wewnętrznym instynktem (takim, który posiada też moja żona :)

Marta: Mądra mama to ta której miłość nie oznacza tylko całowania i przytulania, ale też postawienie się dziecku po to bo wpoić w nie wartości i odpowiednie zachowania.

Dorota: Mądra mama przyjmuje pomoc innych. Wie, ze nie wszystko musi zrobić sama, że zasługuje na chwilę dla siebie i pomoc innych traktuje jak uśmiech losu.

Ula: Mądra mama bierze udział w fajnych konkursach i wygrywa w nich nagrody. Mądra mama ma mądrego tatę, który jej pomaga w opiece na dzieckiem.


Wyróżnienia 15% rabatu otrzymują:

Justyna: Nie może uchronić dziecka przed wszystkim, można jednak stworzyć mu komfortowe warunki by mogło uczyć się na własnych błędach.

Daria: Mądra mama wie, że jej pociecha ma po prostu prawo być DZIECKIEM.

Anna: Mądra mama to taka która w czasie buntu i okresu dojrzewania potrafi zrozumieć, wysłuchać i doradzić, to taka która pomimo zmęczenia, przepracowania, złości i frustracji potrafi usiąść w kuchni z dzieckiem z kubkiem kakao i wysłuchać, porozmawiać czy chociaż okazać zainteresowanie.

Anna: Nie zapominajmy także o konsekwencji.  Bo bez tego szkrab wejdzie nam na głowę.
 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj