Wróć na: Strona główna

ERGOBABY

Miękkie nosidełka Ergobaby przeznaczone są do noszenia dzieci i niemowląt. Są ergonomiczne i bezpieczne, ponieważ zapewniają dziecku anatomiczną i zdrową pozycję siedzenia. Kubełkowe siedzisko utrzymuje kolana dziecka na wysokości bioder lub powyżej nich, a jego kręgosłup w zakrzywionej pozycji “C”. Dodatkowo gwarantują dziecku odpowiednie podparcie kręgosłupa, główki oraz bioderek.
Nosidełka Ergobaby wykonane są z miękkich i bezpiecznych materiałów, a dodatkowo szeroki biodrowy pas odciąża plecy podczas noszenia dziecka. W nosidełku Ergobaby możesz nosić dziecko w 3 lub 4 pozycjach. Dzięki wkładce dla noworodka w nosidełku Ergobaby możesz nosić swoje dziecko już od pierwszych dni jego życia. Nosidełka Ergobaby są przeznaczone dla dzieci do 3 lub 4 lat (waga 15-20 kg).

Ergonomiczne i łatwe w obsłudze nosidełka Ergobaby zostały stworzone blisko 10 lat temu przez Karin Frost i cieszą się dużą popularnością i uznaniem na świecie. Poza nosidełkami Ergobaby oferuje również otulacze dla niemowląt i ergonomiczne poduszki do karmienia piersią.

Ergobaby posiada kilka rodzajów nosideł wykonanych z bawełny. Nosidła które umożliwiają noszenie dziecka w 4 pozycjach to model 360 i model Omni 360. Nosidła 3 pozycyjne to Adapt i Original. Dodatkowo niektóre typy nosideł są wykonane z bawełny i siateczki cool mesh dzięki czemu nosidło jest przewiewne i polecane jest zwłaszcza na ciepłe dni.