Wróć na: 2013

Gryzaki do żywności

(+) Dodaj komentarz

Napisane 07.05.2013 przez

Czy zastanawialiście się kiedyś jak smakuje gryzak? Tak, tak… taki zwykły, gumowy lub plastikowy…  Mądra Mama nie odważyła się spróbować, gdyż już na samo wyobrażenie sobie tego czynu, czuje się nieciekawie ;) A dzieci nie mają innego wyjścia. One posiadają wewnętrzny imperatyw nakazujący im wkładanie do buzi wszystkiego, co tylko wpadnie im w ręce, bez względu na walory smakowe. Po tym słowie wstępu, mającym pobudzić wyobraźnię, nadszedł czas na zaprezentowanie, nowego w naszym sklepie produktu, specjalnego gryzaczka do żywności firmy „Nikidom”.
 

Zalety oczywiste:

  • Dziecko może poczuć smak owoców, warzyw i innych nadających się dla nich produktów bez ryzyka zakrztuszenia się - gryzak to woreczek ze specjalnej, drobnej siateczki z plastikową nasadką, zakrętką i uchwytem, do woreczka wkładamy np. kawałek jabłka, zakręcamy i wręczamy maluchowi, a wtedy….
  • Opiekun ma chwilę prawdziwego spokoju….
  • Można zawsze mieć gryzak przy sobie, tak na wszelki wypadek, na tak zwaną „czarną godzinę”
     

Zaleta nieoczywista, który wyniknęła w czasie testowania produktu:

Gryzak to wspaniała zabawka, można nim wymachiwać (czasem przy tym wspaniale pryska owocowy soczek), uderzać w stolik (tworzy się wówczas rozpaćkana plamka, którą dodatkowo można rozmazać i jest to niezwykle śmieszne).

Gryzaki do żywności firmy Nikidom są oczywiście dostępne w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj