Wróć na: Grudzień

Bożonarodzeniowe Targi Różności

(+) Dodaj komentarz

Napisane 10.12.2014 przez

Ostatnimi czasy sporo zmieniło się, jeśli chodzi o jakość życia Polek. Zmienił się i wciąż zmienia model rodziny. Kobiety – matki nie chcą skupiać się wyłącznie na dzieciach i życiu domowym. Chcą pracować, rozwijać się, tworzyć, móc w pewnych momentach bez wyrzutów sumienia skupić się wyłącznie na sobie, a czasem też i beztrosko poleniuchować…

Okazuje się, że coraz więcej kobiet zakłada własne firmy. Szczególnie godne podziwu są matki małych dzieci, które, jak się okazuje, całkiem sprawnie potrafią pogodzić życie rodzinne i macierzyństwo z wymagającym światem biznesu. Ciężko w to uwierzyć?

Zapraszamy zatem w najbliższą niedzielę 14 grudnia na Bożonarodzeniowe Targi Różności  do Krakowa, do przepięknie położonego Dworku Białoprądnickiego.

Poznacie tam niesamowicie twórcze biznes mamy, które będą prezentować swoje wyroby. Sprawdźcie np. tu: www.ekokropka.pl, http://mojeatoto.blogspot.com/, http://roznosci-dla-przyjemnosci.blogspot.com/, http://www.nikka-handmade.com/index.php.


Wizyta na Targach stanie się też okazją do poznania naszych Mamaboxów. Szczególnie polecamy ten świąteczny (będzie go można zakupić w promocyjnej cenie). Zaprezentujemy też 2 całkiem nowe pomysły na zabawy.

Zachęcamy do zapoznania się z programem targów. Czeka tam na gości wiele niespodzianek i atrakcji.

Miejsce: Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, Papiernicza 2, Kraków

Termin: 14.12.2014 

Godziny:  12.00 – 18.00

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj