Wróć na: Luty

Wyniki konkursu – poznaj Suavinex

(+) Dodaj komentarz

Napisane 16.02.2014 przez

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie :) wybraliśmy pięć najciekawszych wypowiedzi, które zostają nagrodzone.


1. Body z długim rękawem 1-3 miesięcy Suavinex otrzymuje Ola R.

Jestem fanką całej kolekcji SUAVINEX, ale chyba najbardziej lubię ich smoczki. Dlaczego? Bo wyróżniają się naprawdę pięknymi wzorami – bez jaskrawych kolorów i tandetnych dekoracji. Są delikatne, uniwersalne, z pomysłem. Mogę dobrać do nich pasujące zawieszki.
Teraz znów jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie, żeby mój drugi synek używał smoczka innego niż SUAVINEX :)2. Smoczek Haute Couture 12 + niebieski Suavinex wygrywa Natalia M.

Najbardziej podobają mi się smoczki wraz z pasującymi do nich klipsami. Jeszcze nigdzie nie spotkałam się z podobnym rozwiązaniem.
Dopasowanie klipsa to często kłopot, a dzięki wam, moja córcia też może od być malutką modnisią.3. Smoczek Haute Couture 12 +turkusowy Suavinex otrzymuje Sara M.

Myślę oczyma Mamy i duszą Dziecka.... dlatego najlepszym produktem dla mojego synusia i dla mnie okazuje się gryzaczek z dźwiękiem. Uważam, że nad wyraz przykuł by uwagę mojego maluszka i zabawił go, a mi pozwolił na chwilę odpoczynku.
Oczywiście jak każda kobieta nie umiem oprzeć się tym produktom, dlatego do listy "top" dołączam również, bardzo przydatny w domu, a jeszcze bardziej poza nim, klips do smoczka. Moim zdaniem najładniejszy jest: "Swing in the sky". Gdy pierwszy raz go zobaczyłam, już rzucił mi się w oko. Jest prześliczny.
Wypatrzyłam jeszcze jedną przepiękną rzecz, a mianowicie zielony smoczek uspokajacz (tęczowa nić zielona). Gdy na niego patrzę, od razu wyobrażam sobie mojego synusia, śpiącego razem z nim. Jestem zachwycona tymi produktami i mam nadzieję, że znajdą się one w najbliższym czasie u nas w domu.4. Smoczek dla noworodka Suavinex wyślemy do Pauliny K.

Smoczki dentystyczne bardzo fajna sprawa,
klamerka z klipsem i tasiemką również jest ciekawa.
Zestaw do karmienia poza domem rzecz bardzo funkcjonalna,
butelka antykolkowa również jest genialna.5. Butelka 150 ml Suavinex wędruje do Aleksandry F.

Pastelowy smoczek i klipsik z sówką,
tak uroczy, że aż własną z podziwu kiwam główką!
Zaś tea time buteleczka z narysowanym imbrykiem,
zachwyca motywem i nie trzeba być Anglikiem!
Swing in the sky - te malutkie zajączki
tak piękne, że aż garną się do nich me rączki! :)
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.


 

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj