Wróć na: Sierpień

J.L. Childress - akcesoria podróżne

(+) Dodaj komentarz

Napisane 18.08.2014 przez

Pewnego razu, około 25 lat temu, młoda mama Jan Childress postanowiła spróbować pogodzić swoją karierę zawodową (pracowała wówczas jako dyrektor artystyczny w Disneylandzie) z jak najdłuższym karmieniem piersią swojej malutkiej córeczki. Jednym z podjętych w tym celu kroków było zaprojektowanie specjalnej torby na laktator z osobną, specjalnie izolowaną torbą, by chronić mleko przez zepsuciem.

Tak właśnie wyglądał początek firmy J.L. Childress. Torba cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród pracujących mam. Jan opracowała wiele innych, dodatkowych produktów wychodząc naprzeciw potrzebom aktywnych rodziców, a największą inspirację stanowiły dla niej jej własne dzieci. Teraz to właśnie one – córki Kate i Sarah – zarządzają firmą.

Wśród licznych produktów J.L.Childress największą uwagę przykuwają rozmaite organizery do wózków dziecięcych i termoopakowania.
Wysoka jakość ich wykonania oraz zastosowane praktyczne rozwiązania sprawiły, iż firma uznawana jest za lidera w segmencie akcesoriów podróżnych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj