Wróć na: Marzec

Za co kochamy Suavinex

(+) Dodaj komentarz

Napisane 16.03.2015 przez

Dziś rozpakowałam kolejne wielkie pudło z artykułami marki Suavinex. Pomimo, że oglądam te smoczki, butelki, kubki, klipsy codziennie, nie mogę wyjść z zachwytu. Little Luxuries – jedno z haseł związanych z marką idealnie oddaje charakter jej produktów. Używanie ich musi sprawiać prawdziwą przyjemność. Ach! Czemu moje dzieci są już takie duże!

Oczywiście rosnąca wciąż popularność Suavinexu wśród rodziców nie wynika wyłącznie z pięknego wzornictwa. Mamy, z którymi rozmawiałam, niejednokrotnie podkreślały wysoką jakość produktów. Najczęściej wymienianą zaletą okazało się „niezachodzenie” butelki nalotem z pokarmów – mleka, soczku.

Kolejny plus to szeroka gama smoczków do butelek z różnych materiałów, o różnych kształtach i wielkościach przepływu. Dzięki temu można idealnie dobrać smoczek do wieku, rodzaju i gęstości płynu, a także upodobań dziecka – niektórym maluchom jest wszystko jedno, ale poznałam i takie, które tolerowały np. wyłącznie smoczki okrągłe, kauczukowe.

Co więcej, wszystkie smoczki marki Suavinex, także te uspokajające, projektowane są przy współpracy ze stomatologami dziecięcymi. Dzięki temu posiadają optymalny kształt pozwalający na prawidłowy rozwój zgryzu. Dowodem tego faktu jest rekomendacja Hiszpańskiego Stowarzyszenia Stomatologii Dziecięcej umieszczona na każdym z produktów.

Dość ważne dla moich klientów są śliczne opakowania większości produktów. Wielu z nich kupuje akcesoria Suavinex (np. gryzaki, klipsy do smoczków, kubki niekapki lub bidony), by później podarować je w prezencie jakiemuś małemu dziecku.

I jeszcze jedna ważna rzecz. Produkty Suavinex produkowane są krajach europejskich! Każdy już dobrze wie, jakie to ma ogromne znaczenie.

Zapraszamy do ogladnięcia oferty produktów dla dzieci Suavinex
 

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj