Wróć na: Grudzień

Podwyższająca poduszka na krzesło

(+) Dodaj komentarz

Napisane 20.12.2016 przez

Obrazek jak z reklamy telewizyjnej: cała rodzina przy jednym stole, rozmowy, żarty, przekomarzanie się. Reklamy zazwyczaj kłamią lub mocno naciągają fakty, ale nie w tej kwestii. Wspólne posiłki to wspaniały czas. Czas, którym możemy w stu procentach poświęcić naszym bliskim, czas szczególnie ważny dla dzieci.
 


Dlaczego akurat dla dzieci?

Przy wspólnym stole łatwiej nauczyć dzieci, jak wspaniałe i istotne dla naszego zdrowia, a także samopoczucia jest odpowiednie jedzenie. Celebrowanie posiłków, próbowanie potraw, dzielenie się wrażeniami pomoże dziecku zrozumieć i pokochać świat smaków. Maluszek wychowany w trendzie „slow food” w przyszłości raczej nie będzie fanem „fast foodów”. Taki dorosły, wspólny z rodzicami i rodzeństwem sposób jedzenia na pewno w jakimś stopniu pomoże także tzw. niejadkom w poszerzeniu menu.
 No dobrze… Jak jednak dziecko ma swobodnie jeść przy stole, kiedy blat sięga mu prawie pod brodę?

Jeżeli malec potrafi już stabilnie siedzieć na tradycyjnym krześle i tylko wzrost jest przeszkodą, można podłożyć mu specjalną 8-centymetrową poduchę podwyższającą – odpowiednio mocowana do krzesła, z gęstej, nieodkształcającej się gąbki, ze zdejmowanym do prania pokrowcem i w wielu niebanalnych wzorach do wyboru.

Życzymy Wam wielu niezapomnianych chwil przy wspólnym stole. Chętnie poznamy Wasze historie, doświadczenia i rady związane z rodzinnym, wspólnym spożywaniem posiłków. Piszcie w komentarzach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj