Wróć na: Maj

Plecaki dla dzieci Hugger

(+) Dodaj komentarz

Napisane 10.05.2018 przez

Przychodzi taki etap w życiu każdego dziecka, w którym czuje ono wyraźną potrzebę zabrania ze sobą np. na spacer niezwykle potrzebnych, osobistych rzeczy we własnym, osobistym "bagażu". Bidonik z wodą, mała przekąska, spineczka do włosków, ukochany pluszak, pistolet na wodę, mała łopatka, prześliczne kamienie znalezione kiedyś w czasie wakacji i inne tego typu przedmioty muszą się gdzieś pomieścić, a najlepszy do tego celu będzie plecaczek, który pozwoli na swobodę, jakże potrzebnych do przecież ważniejszych celów rączek.Rynek zalany jest wręcz przeróżnymi plecaczkami, jak więc dokonać właściwego wyboru? I na co, oprócz oczywiście ulubionych kolorów, czy wzorów, zwrócić uwagę? Przeglądając wiele ofert, znaleźliśmy markę Hugger, która nas zachwyciła jakością i wzornictwem, a także sprostała potrzebom naszych dzieci. 

Plecaczki Hugger są przede wszystkim niezwykłej jakości, spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, są uszyte z materiałów pozbawionych toksyn i, co ważne, odpornych na brud! 

Są pojemne i lekkie, czyli zmieszczą wiele "skarbów", a jednocześnie same w sobie nie będą obciążeniem. Pasy na ramionkach są miękko wypełnione i szerokie, dzięki czemu nie będą się wbijać w ciało dziecka, nawet przy większych obciążeniach (np. gdy kamienie okażą się zbyt cenne, by je tak po prostu zostawić). 

 

 

Plecaczki, co do zasady, są po to, by ze swoimi właścicielami "przeżywać" różne przygody. Muszą zatem być wytrzymałe. Huggery wykonane są w porządnych materiałów, mają dodatkowe przeszycia w miejscach podatnych na przeciążenia i w czasie produkcji poddawane były testom wytrzymałości, które pozakazły, że trzeba wręcz nadludzkiej siły, by rozerwać materiał lub pasy, zniszczyć zamek, czy klamry. Zobacz film


 

 

W plecaczku powinien panować porządek, by wszystko, co ważne było pod ręką. Ład w Huggerach zapewniają różne kieszonki i przegródki.

 

 

Wszystkie zamki błyskawiczne są wykonane przez YKK. Te do głównej komory są dwukierunkowe, co jest bardzo wygodne i praktyczne w użytkowaniu.

 

 

Pasy na ramiona są regulowane, mają także dodatkowe przeszycia dla ich wzmocnienia. Wraz z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa.


 

 

 

 

 

Plecaczki dla najmłodszych mają jeszcze jedną ważną funkcję, a mianowicie możliwość dopięcia smyczki. Uwierzcie nam, przydaje się to bardzo szczególnie w miejscach zatłoczonych i przy maluchach, które bardzo wcześnie chcą być samodzielne i niezależne.

 

 

Plecaczki Hugger są różnej wielkości i posiadają obłędne, niebanalne wzornictwo. Spośród wielu, każdy maluch znajdzie ten idealny, najpiekniejszy dla siebie.


Poniżej dostępne wzory plecaków ze smyczą Totty Tripper S

 


Poniżej dostępne wzory plecaków ze smyczą Totty Tripper M

 

Zapraszamy na stronę dystrybutora marki Hugger  www.frollolollo.pl

Plecaczki można kupić na www.plecaczek.eu
 

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj