Wróć na: Konkursy

Konkurs - Poznaj Suavinex

(2) Dodaj komentarz

Napisane 15.01.2014 przez

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie.
Tym razem chcemy promować markę Suavinex więc oczywiście nagrodami są produkty tej firmy:
 

 1. Body z długim rękawem 1-3 miesięcy
 2. Smoczek Haute Couture 12 + niebieski
 3. Smoczek Haute Couture 12 +turkusowy
 4. Smoczek dla noworodka
 5. Butelka 150 ml


Konkurs polega na udzieleniu poprawnych i jak najciekawszych odpowiedzi na 3 pytania:

1. Jakie rodzaje produktów marki Suavinex znajdują się w sklepie www.madramama.pl ?

2. Co wyróżnia markę Suavinex spośród innych o podobnym asortymencie?

3. Które produkty Suavinex spodobały Ci się najbardziej i dlaczego?Prosimy również o polubienie naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/MadraMama


Odpowiedzi należy przesłać na adres konkurs@madramama.pl do 9.02.2014. Wyniki ogłosimy 16.02.2014.
Wysłanie zgłoszenia konkursowego oznacza akceptację regulaminu (zamieszczony jest poniżej).

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Regulamin konkursu „Konkurs - Poznaj produkty dla dzieci Suavinex”
 
1. Postanowienia ogólne
1.1. Organizatorem „Konkurs - Poznaj produkty dla dzieci Suavinex” zwanego dalej „Konkursem” jest firma Karolina Korbiel „Mądra Mama” z siedzibą w Krakowie, os. Witkowice Nowe 38, numer NIP 945-187-35-45, zwana dalej „Organizatorem”.
1.2. Konkurs trwa: od 15 stycznia 2014 roku do dnia 9 lutego 2014 roku.
1.3.  W Konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne zamieszkałe w Polsce (dalej: „Uczestnicy”).

2. Warunki uczestnictwa w Konkursie
2.1. W okresie od 15 stycznia 2014 roku do dnia 9 lutego 2014 roku w ramach bloga na stronie www.blog.madramama.pl umieszczone zostaną pytania konkursowe.
2.2. Aby wziąć udział w Konkursie, należy w terminie do dnia, 9 lutego 2014 do godziny 23.59 przesłać odpowiedzi na nie na adres konkurs@madramama.pl
2.3. Każdy uczestnik Konkursu może przesłać zgłoszenie tylko jeden raz.
2.4. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne.

3. Zasady przyznawania nagród w Konkursie
3.1. W Konkursie zostanie przyznanych 5 nagród – produktów marki Suavinex.
3.2. Spośród wszystkich zgłoszeń Organizator wybierze 5 takich, w których odpowiedzi na konkursowe pytania zostaną uznane za najciekawsze.
3.3. Lista zwycięzców Konkursu, zawierająca nick/pseudonim laureata zostanie opublikowana 16.02.2014  w ramach strony www.blog.madramama.pl. Dodatkowo do wszystkich laureatów zostaną wysłane powiadomienia o wygranej na podany w zgłoszeniu adres e-mail, a także zostanie skierowana prośba o podanie adresu pocztowego lub danych Paczkomatu w celu umożliwienia przesłania nagrody.
3.4. Przesłanie zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie oznacza zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w Konkursie zgodnie z Regulaminem, chyba że laureat zastrzeże, iż takiej zgody nie wyraża.
3.5. Nagrody nie mogą zostać zamienione na ich równowartość pieniężną. Zwycięzcom nie przysługuje też prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody.
3.6. Nagrody zostaną przesłane na podane przez laureatów adresy pocztowe listem poleconym lub poprzez Paczkomaty Inpost wyłącznie na terenie Polski. Nieodebranie przez laureata Konkursu nagrody, powoduje wygaśnięcie prawa do tej nagrody i skutkuje wygaśnięciem wszelkich roszczeń z tego tytułu wobec Organizatora. Organizator nie jest zobowiązany do przekazania nagrody innemu Uczestnikowi.
 
4. Tryb składania i rozpatrywania reklamacji
4.1. Reklamacje związane z uczestnictwem w Konkursie mogą być zgłaszane najpóźniej w terminie 14 dni od ogłoszenia laureatów Konkursu, w formie pisemnej listem poleconym na adres Organizatora: Karolina Korbiel „Mądra Mama” os. Witkowice Nowe 38, 31-235 Kraków
4.2. Postępowanie reklamacyjne trwa 30 dni roboczych. W tym czasie osoba wnosząca reklamację zostanie powiadomiona przez Organizatora o wyniku reklamacji listem poleconym. Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń w sądzie.

5. Postanowienia końcowe
5.1. Regulamin Konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora w czasie trwania Konkursu.
5.2. Udział Uczestnika w Konkursie oznacza akceptację zasad Konkursu zawartych w Regulaminie.
5.3. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa firmie Karolina Korbiel „Mądra Mama” do nieodpłatnego wykorzystywania przesłanej odpowiedzi.
5.4. Dane osobowe podane w zgłoszeniu konkursowym, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji Konkursu i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
5.5. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu i warunków lub zasad Konkursu, z tym, że zmiany te nie mogą naruszać praw już nabytych przez Uczestników Konkursu.
5.6. We wszystkich sprawach dotyczących Konkursu, a nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego.

EdytaaaaD

2014-02-10

Sklep internetowy madramama.pl jest sklepem w którym można znaleźć praktycznie wszystko zaczynając od produktów dla noworodków kończąc na asortymencie ale starszych dzieci , można zadowolić dziecko praktycznie w każdym wieku (nawet rodzica) .Marka Suavinex oferuje produkty bardzo solidne wykonane z bardzo dobrego tworzywa , materiału bezpiecznego dla dziecka . Rodzice kupując produkty SUAVINEX powinni zwrócić uwagę na to jak są wykonane każdy szczegół jest precyzyjnie wykonany, widać każdy detal, kolory są dobrane precyzyjnie , zachęcają dzieci do zabawy a rodziców do kupna danego produktu. Najbardziej spodobały mi się porcelanowe zastawy są bardzo kolorowe i na pewno dziecko z nich by jadło bardzo chętnie i można je zabrać nawet na piknik .

Maggypeggy

2014-01-18

sklep madramama.pl oferuje szeroki wachlarz asortymentu marki Suavinex, począwszy od nietuzinkowych zabawek, kolorowych ubranek po elementy techniczne niezbędne przy codziennych czynnościach, np. siatki na zakupy doczepiane do wózków czy organizery. Marka Suavinex to marka oferująca nowatorskie wykończenie standardowych produktów z oferty praktycznie każdego sklepu dla mam i dzieci. Najciekawsze są tutaj kolory, kształty i zdobienia, które nie tylko przyciągają uwagę mam ale również zachwycą dzieci, np. przytulanki z metkami, które dzieci uwielbiają. Oferta sklepu Suavinex jest na prawdę ciekawa, pierwszy raz spotkałam się z Waszym sklepem niedawno ale przeglądając ofertę zauważyłam bardzo dużą dbałość o szczegóły, nawet na zdjęciu produkty wyglądają na solidnie wykonane, a materiały z których są uszyte/ wykonane wydają się być mięciutkie, aż sama chętnie bym się do nich przytuliła.

  Dodaj komentarz

  Autor*

  Wpis*
  Skomentuj