Wróć na: Podróż z małym dzieckiem

Nocnik jednorazowy Tron - Bestseller

(+) Dodaj komentarz

Napisane 25.07.2014 przez

W jakiej sytuacji przyda się „Tron”?

Zapytaliśmy o to ekspertów, czyli rodziców małych dzieci. Na podstawie ich odpowiedzi stwierdzamy, że taki jednorazowy, mały (ale wytrzymały!) nocniczek właściwie zawsze warto mieć przy sobie.

Taki „Tron” przydaje się na przykład w czasie nauki egzystowania dziecka bez pieluchy. To czas, kiedy na hasło „Siku!!!” rodzic powinien wykazać się nie lada refleksem. W przeciwnym razie może zacząć – już powoli – zmieniać ubranko… Tron zaś rozkłada się bardzo szybko…

Tron” bardzo przyda się w miejscach, gdzie nie ma toalety, albo może i jest, ale śmierdząca i brudna (kiedy wydaje się, że samo w niej przebywanie zakończy się inwazją paskudnych bakterii i innych paskudztw). A „Tron” zawsze jest czysty i sterylny, bo jest jednorazowy.

Albo w czasie wakacji… Na plaży lub na górskim szlaku, aby nie zanieczyszczać pięknych okoliczności przyrody. „Tron” jest biodegradowalny, zużyty wystarczy wyrzucić do najbliższego śmietnika. A zanim kosz znajdziemy, mamy pewność, że nic się z nocnika nie wyleje i nie rozniosą się niemiłe zapaszki.

Tę ostatnią zaletę warto wziąć pod uwagę, gdy nasze dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną, a podróżujemy np. kawałkiem nowej polskiej autostrady, przy której nie wybudowano jeszcze żadnego Miejsca Obsługi Podróżnych i właściwie nie można się zatrzymać…

„Tron” można zakupić na próbę jako pojedynczy egzemplarz lub w bardziej ekonomicznych dwu- i czteropakach. Spróbujcie i tu, pod tym postem, napiszcie, gdzie się Wam przydał ten mały, nowoczesny gadżet.

Zobacz krótki filmik o nocniku jednorazowym Tron

Nocnik jednorazowy Tron można kupić w Sklepie Mądra Mama

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj