Wróć na: Różności

Targi Kid's Time

(+) Dodaj komentarz

Napisane 27.02.2015 przez

Przypominam sobie pierwszą wizytę na targach branży dziecięcej w Kielcach. Było to dwa lata temu. Sklep Mądra Mama zaledwie raczkował. Ogromny wybór produktów i marek przytłaczał, a dokonanie wśród nich właściwych wyborów wydawało się wręcz niemożliwe. W tym roku targi otrzymały nową nazwę - KIDS' TIME, oprawę i zyskały międzynarodową rangę. Mądra Mama także nabrała doświadczenia i co mile zaskakuje, była dobrze rozpoznawana w gronie wystawców.

Z wieloma partnerami udało nam się spotkać osobiście i zapoznać się z ich najnowszą ofertą. Wiele z zaprezentowanych produktów wkrótce pojawi się w naszej ofercie, niektóre już w niej są.

Targom towarzyszyła prezentacja prawidłowego korzystania z pasów bezpieczeństwa i fotelików dziecięcych, prowadzona przez specjalistów z serwisu fotelik.info

Zainspirowała nas ona do wprowadzenia w sklepie nowej kategorii poświęconej bezpieczeństwu dzieci. Pragniemy jednak wyjść poza sam aspekt podróży i potraktować bezpieczeństwo dzieci znacznie szerzej. Na najmłodsze dzieci zagrożenia czyhają także w domu czy na zwykłym spacerze. Stąd szczególna uwagę poświęcimy wszelkiego rodzaju akcesoriom: bramkom, barierkom ochronnym oraz wszelkim innym zabezpieczeniom chroniącym nasze pociechy przed urazami.

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj