Wróć na: Wszystkie

Co na prezent z okazji Dnia Dziecka

(+) Dodaj komentarz

Napisane 11.05.2015 przez

Jak każdy szanujący się sklep z misją rekomendujemy i sprzedajemy tylko te produkty, za które ręczymy. Unikamy (a przynajmniej staramy się bardzo) unikać przedmiotów zwyczajnie głupich (czy wiecie, że wśród dziecięcych zabawek można znaleźć muszlę klozetową wypełnioną słodkimi drobinkami, w których można utaplać lizaczek?), a także „badziewnych”, tzw. „chińszczyzny” (z całym szacunkiem dla kultury i tradycji Chin, bo stamtąd też pochodzą wspaniałe rzeczy).

Z okazji Dnia Dziecka proponujemy zatem nasze hity – produkty sprawdzone, bezpieczne, stosunkowo nowe na rynku (małe ryzyko powtórzenia się rzeczy) i mądre!

Nasz zdecydowany nr 1 to rowerko – hulajnoga marki Scoot and Ride. W wersji dla dzieci od roczku do 3 lat lub od 3 do 5 lat, w kilku kolorach do wyboru. Dzieci uwielbiają różnego rodzaju jeździki (a tu mają 2 w 1), mają naturalną potrzebę ruchu, którą należy wspierać, by wyrobić w dziecku potrzebę aktywnego spędzania czasu wolnego w przyszłości. Zamiast konsoli do gier, albo nawet zabawki grająco – migającej, zdecydowanie wolimy i rekomendujemy ten pojazd!
Polecamy również zabawki francuskiej marki Janod – zwłaszcza te drewniane. Wykonane z najwyższą starannością, z wysokiej klasy materiałów, z dbałością o szczegóły, o wspaniałym wzornictwie i – co najważniejsze – z zachowaniem bodajże wszelkich norm bezpieczeństwa.
 
Dla starszaków rekomendujemy ekologiczne bidony EAQUA. Przepiękne i bezpieczne – wykonane z Eastman Tritan – materiału, który nie zawiera BPA, nie wchodzi w reakcję z pożywieniem (bidon nie zabarwi się i nie zmieni  zapachu), a także można wypełniać wrzątkiem i umyć w zmywarce. Materiał ten posiada certyfikat FDA – amerykańskiej Rządowej Agencji Żywności i Leków. Taki bidon idealnie sprawdzi się na placu zabaw, podczas wycieczki, czy zajęć sportowych.Praktycznym prezentem mogą być okularki przeciwsłoneczne z polaryzacją, które znacznie poprawiają komfort widzenia (dzieci na ogół nie znoszą, gdy razi je słońce). Ponadto są bardzo wygodne i niejeden uprzednio nierokujący dobrze w sprawie noszenia okularków roczniak, dał się do nich przekonać i teraz nosi je z dumą. Okularki sprzedajemy w dwóch rozmiarach i w różnych kolorach.

 

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj