Wróć na: 2013

Asortyment Mądrej Mamy

(+) Dodaj komentarz

Napisane 23.01.2013 przez

W czasie studiów wszyscy wykładowcy marketingopodobnych przedmiotów wbijali nam do głów, iż w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie, prócz oczywistej maksymalizacji zysków, szalenie istotna jest satysfakcja klienta. W ten sposób indoktrynowana Mądra Mama nie może postąpić wbrew tej zasadzie, zwłaszcza, że konsumentami jej produktów są najmłodsze dzieci.
Z tego powodu z największą troską dobieramy artykuły stanowiące naszą ofertę, a nasze wybory nie są przypadkowe.  Przede wszystkim, jako matki całkiem doświadczone, wybieramy wyroby osobiście sprawdzone i szeroko omówione w konsumenckich, spontanicznych naradach przy piaskownicy. Stawiamy na marki popularne (bo w końcu z jakiegoś powodu są popularne), ale też wyszukujemy te mniej znane, które w jakiś sposób zwróciły naszą uwagę. W ten sposób w naszej ofercie znalazły się produkty wykonane z austriacką precyzją (MAM), hiszpańską ornamentyką (Suavinex), brytyjską praktycznością (Snuggle Baby), amerykańskim rozmachem (Skip Hop), czy inspirowane malarstwem niemieckim (Mila).
 

Ze względu na fakt, iż naszym celem jest posiadanie w ofercie wyłącznie produktów sprawdzonych, bardzo prosimy Was – naszych klientów – o współpracę. Oceniajcie towary, które kupicie. Piszcie do nas maile, smsy, listy, pocztówki w których poradzicie nam co, Waszym zdaniem, powinno się znaleźć w naszym sklepie. Za współodpowiedzialność w kwestii asortymentu Mądrej Mamy odwdzięczymy się rabatami.

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj