Wróć na: 2016

Testowanie Scoot&Ride (sezon 2)

(+) Dodaj komentarz

Napisane 22.05.2016 przez

Nie mamy już żadnych wątpliwości, że Scoot & Ride, czyli rowerek biegowy i hulajnoga 2w1 to produkt premium.
W stanie noszącym oczywiście ślady użytkowania, ale jednocześnie gwarantującym w 100% sprawną, bezawaryjną (jeśli chodzi o sprzęt) jazdę, rowerko-hulajnogi przetrwały dwa sezony.

Testowane przez dwie śliczne, z pozoru niewinne wyglądające dziewczynki, a także okazjonalnie przez ich starszego brata i starszą koleżankę, Scoot & Ride przeszły różnego rodzaju nieplanowane crash testy. Okazał się także, że pojazdy używane jako hulajnogi świetnie sprawdzają się w downhillu, zaś jako rowerki do off-roadu z elementami trialu, a ponadto jako pojazd „odpoczynkowy” w czasie drogi powrotnej do domu po kilkugodzinnym rajdzie.


Rewelacją okazał się mechanizm zamiany rodzaju pojazdu za pomocą jednego przycisku. To naprawdę wymaga tylko jednego ruchu i nawet starszy brat spokojnie daje sobie z tym radę.Widzimy także, że dziewczynki – niespełna 4-letnie – świetnie potrafią już zachowywać równowagę w czasie jazdy na rowerkach biegowych, sądzimy więc, że nauka jazdy na tradycyjnych, dwukołowych rowerkach nie zajmie im wiele czasu.Scoot&Ride dostępne są jako Highwaybuddy dla dzieci w wieku 3-5 lat, Hihhwaybaby dla maluszków w wieku mniej więcej  1-3 lat i jako nowość – Highwaybaby Plus – także dla dzieci od 1 roku życia, a „plus” polega na dodatkowym, stabilizującym pojazd kółku.


 

Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj