Wróć na: 2016

Klocki Incastro - testujemy cz.1

(2) Dodaj komentarz

Napisane 29.05.2016 przez

Mam w domu 9-letniego fanatyka klocków Lego, który do niedawna twierdził, że tylko te klocki się liczą i są najwspanialsze. Pokój syna jest zasypany Lego i dla odmiany postanowiłam mu kupić z okazji urodzin zupełnie inne klocki – INCASTRO. I jak się okazało to był strzał w dziesiątkę.
 


Dlaczego?
Najważniejszą zaletą klocków INCASTRO jest to, że można je łączyć w wielu płaszczyznach, dzięki czemu można z nich zbudować obiekty płaskie jak i trójwymiarowe. Zbudowanie miecza świetlnego i tarczy rodem z Gwiezdnych Wojen zajęło mu chwilę, a zabawa w walkę między Rebeliantami a Ciemna Stroną Mocy trwała ponad godzinę!

Co również jest ważne zbudowane konstrukcje są stabilne i mocne. Można się spokojnie pokusić o wykonanie przedmiotów użytkowych takich jak: podstawki pod zdjęcia czy książki, przyborniki, jak również miecza, który służy do walki z wrogiem :)
 


Klocki spodobają się również dzieciom młodszym, które same mogą konstruować swoje budowle, ćwicząc tym samym małą motorykę jak również cierpliwość i wytrwałość.
 

Hitem dla moich dzieci była zabawa w wymyśloną grę planszową. Najstarszy syn zbudował planszę, ustalił reguły gry i za pomocą rzutów kostką przemieszczali się po polach.


Ostatnia konstrukcja INCASTRO to smok Czkawka z Jeźdźców Smoków. Jak Wam się podoba ?

 

Klocki INCASTRO można kupić w różnych zestawach, jednakże aby w pełni cieszyć się budowaniem polecam ilość 100 kloców i więcej.

Ania

2017-09-13

Wow, naprawdę świetne. Moje dziecko uwielbia wszelkiego rodzaju klocki, począwszy od lego, przez te drewniane. Musimy spróbować też tych :) u nas ostatnio na topie klocki drewniane Maple, są świetnie wykonane i zajmują na długie godziny.

Paulina Ś

2016-06-01

Rewelacja ... uwielbiam z córcią takie nietypowe zabawki :)

    Dodaj komentarz

    Autor*

    Wpis*
    Skomentuj