Wróć na: 2016

Kolekcja Arty Baby od Suavinex

(+) Dodaj komentarz

Napisane 15.09.2016 przez

Arty Baby to najnowsza, limitowana kolekcja firmy Suavinex. Jest to seria typu In-Out, co oznacza, iż produkty te będą dostępne tylko przez krótki czas, do wyczerpania zapasów.W skład kolekcji wchodzą:
Komiksowe smoczki typu evolution w trzech rozmiarach: 0-6 m, 6-18m i 18m+. Ten typ smoczka charakteryzuje się końcówką o kształcie anatomicznym, a także tym, iż posiada specjalny wewnętrzny kanał cyrkulacyjny, który pozwala usunąć nadmiar śliny i uniknąć podrażnień w okolicy ust. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż wszystkie smoczki marki Suavinex posiadają pozytywną opinię Hiszpańskiego Towarzystwa Dentystyki Dziecięcej i są produkowane wyłącznie w krajach Europy (podobnie jak wszystkie inne produkty tej marki).Różnokolorowe zestawy dwóch butelek o różnych pojemnościach (270 ml i 360 ml), które do złudzenia przypominają limitowaną kolekcję słynnych zupek w puszkach Campbell’s inspirowaną Pop-Artowymi obrazami Andiego Warhola z lat 60’. Butelki posiadają smoczki trójprzepływowe 0m+ (można regulować wielkość przepływu za pomocą ustawienia butelki względem noska dziecka). Do każdego zestawu dołączony jest prezent – klips, dzięki któremu można w kilka sekund stworzyć  śliniak nawet ze zwykłej serwetki.

 

Gryzaczki w kształcie kotka lub króliczka, które w zestawie posiadają praktyczne etui.Śliniaczki z termoplastycznego kauczuku z kieszonką i regulowanym zapięciem, które skutecznie chronią ubranko dziecka przed zabrudzeniem w czasie spożywania posiłku, a poza tym są łatwe do utrzymania w czystości (wystarczy je po użyciu przepłukać wodą).

Klipsy do smoczków z zawieszkami w dwóch kolorach do wyboru. Koraliki w kształcie literek układają się w napis ”LOVE”.
Dodaj komentarz

Autor*

Wpis*
Skomentuj